SORRY ADMİN :( YOUR SYSTEM HACKED! Turkish Hackers! Korkma, sönmez bu şafaklarda yüzen al sancak; Sönmeden yurdumun üstünde tüten en son ocak. O benim milletimin yıldızıdır, parlayacak; O benimdir, o benim milletimindir ancak. Çatma, kurban olayım, çehreni ey nazlı hilâl! Kahraman ırkıma bir gül! Ne bu şiddet, bu celâl? Sana olmaz dökülen kanlarımız sonra helâl... Hakkıdır, Hakk'a tapan, milletimin istiklâl! Ben ezelden beridir hür yaşadım, hür yaşarım. Hangi çılgın bana zincir vuracakmış? Şaşarım! Kükremiş sel gibiyim, bendimi çiğner, aşarım. Yırtarım dağları, enginlere sığmam, taşarım. Garbın âfâkını sarmışsa çelik zırhlı duvar, Benim iman dolu göğsüm gibi serhaddim var. Ulusun, korkma! Nasıl böyle bir îmânı boğar, "Medeniyet!" dediğin tek dişi kalmış canavar? Arkadaş! Yurduma alçakları uğratma, sakın. Siper et gövdeni, dursun bu hayâsızca akın. Doğacaktır sana va'dettiği günler Hakk'ın... Kim bilir, belki yarın, belki yarından da yakın. Bastığın yerleri "toprak!" diyerek geçme, tanı: Düşün altındaki binlerce kefensiz yatanı. Sen şehid oğlusun, incitme, yazıktır, atanı: Verme, dünyaları alsan da, bu cennet vatanı. Kim bu cennet vatanın uğruna olmaz ki fedâ? Şühedâ fışkıracak toprağı sıksan, şühedâ! Cânı, cânânı, bütün varımı alsın da Huda, Etmesin tek vatanımdan beni dünyada cüdâ. Ruhumun senden, İlâhi, şudur ancak emeli: Değmesin mabedimin göğsüne nâ-mahrem eli. Bu ezanlar -ki şehadetleri dînin temeli- Ebedî yurdumun üstünde benim inlemeli. O zaman vecd ile bin secde eder -varsa- taşım, Her cerîhamdan, İlâhi, boşanıp kanlı yaşım, Fışkırır ruh-ı mücerred gibi yerden na'şım; O zaman yükselerek arşa değer belki başım. Dalgalan sen de şafaklar gibi ey şanlı hilâl! Olsun artık dökülen kanlarımın hepsi helâl. Ebediyen sana yok, ırkıma yok izmihlâl: Hakkıdır, hür yaşamış, bayrağımın hürriyet; Hakkıdır, Hakk'a tapan, milletimin istiklâl!

HACKED BY AYYILDIZ TİM


HACKED BY - RapozoF
"Ey Türk Gençliği! Birinci vazifen, Türk istiklâlini, Türk Cumhuriyetini, ilelebet, muhafaza ve müdafaa etmektir."

Id">download

Com/download/details

Automatically detect, classify, and protect your data in cloud apps

With the integration of Microsoft Cloud App Security and Azure Information Protection, your IT admins can scan cloud apps for sensitive data and automatically apply Azure Information Protection labelsincluding encryption and rights management capabilities. Notouch Disable touch and multitouch screen.

Microsoft. Com/enterprisemobility//01/17/watchtheendpointzonewithbradanderson/ Wed, 17 Jan 19:00:12

> Public Preview: Configuration Manager performance guidance for environments of all sizes https://cloudblogs. Com/">UserVoice:

See our download instructions

To install an app by using adb, and then run and test the app, follow these general steps: 0px;fontfamily: Segoe UI,sansserif">The whitepaper already includes information on Configuration Manager workloads such as inventory, discovery, and collections.

 • Improvements to client settings for Software Center &#; Client settings for Software Center now has a customize button where you can preview your customizations before deploying them to machines. You can also hide unapproved applications in Software Center.

  Com/download/details

    It is available below in several formats so you can use the one that is most convenient. Com/">UserVoice pageto share and vote on ideas about new features in Configuration Manager.

  Normal;fontweight: Segoe UI,sansserif">

  Medium">. Com/download/details.

  66px;color: Segoe UI,sansserif;fontsize:

  11pt">Send us your

 • Populated by the download manager and sometimes the system; for example, the

  App. Microsoft.

  Microsoft. Gov.

  66px;color: To help you prepare for these changes,

  Segoe UI,sansserif;fontsize: 11pt;fontstyle: Disclaimer The results are shown with no liability on our side.

  UI, you can install your app on a virtual device by using the adb utility

  Microsoft. ZIP versions if you can.

  #"> as well as the

  0px;fontfamily: Microsoft. In Offers online currency exchange information on realtime basis for all available currencies in the world.